Voor de derde keer slaan stadsbeiaardier Malgosia Fiebig en pianisten Sandra Mol en Jeroen van Veen de handen ineen om de jaarlijkse serie Zomeravondconcerten op spectaculaire wijze af te sluiten.

Dit jaar staat het laatste Zomeravondconcert in het teken van ABBA. Precies 40 jaar geleden wonnen zij met hun hit Waterloo het Eurovisie Songfestival. Het publiek heeft de speellijst samengesteld door uit dertig nummers te stemmen op hun favorieten. De meest gekozen nummers zullen op maandag 25 augustus vanaf 20:00 vanaf de Domtoren te horen zijn.

PROGRAMMA

1.Dancing Queen
2.S.O.S.
3.Eagle
4.The Winner Takes it All
5.Super Trouper
6.Chiquitita
7.Fernando
8.Knowing Me Knowing You
9.Mamma Mia
10.I Have a Dream
11.Gimme Gimme Gimme
12.Money Money Money
13.The Day Before You Came
14.Voulez Vous
15.Honey, Honey
16.Waterloo
17.Thank You For the Music